Lista aktualności Lista aktualności

Zostań współtwórcą albumu przyrodniczego powiatu świdwińskiego

Nadleśnictwo Połczyn wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Świdwinie oraz Nadleśnictwem Świdwin przystąpiło do projektu pn. „Pasja – Przyroda”. W ramach przedsięwzięcia, dofinansowanego z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie planujemy wydać album poświęcony zasobom przyrodniczym powiatu świdwińskiego.

Do wspólnego tworzenia albumu zapraszamy wszystkich amatorów fotografii oraz pasjonatów lokalnej przyrody. Jeśli dysponujecie fotografiami z terenu naszego powiatu i chcecie, żeby Wasze zdjęcia znalazły się w wydanym albumie, możecie dostarczyć je wraz z kompletem wymaganych dokumentów na adres Starostwa Powiatowego w Świdwinie.

Tematem przewodnim zdjęć powinna być szeroko pojęta przyroda powiatu. Zdjęcia mogą przedstawiać rośliny, zwierzęta, krajobrazy i inne związane z naturą tematy.

Każda osoba, która wyśle minimum 5 zdjęć, spełniających powyższe wymagania, otrzyma w nagrodę wydany album.

Na zdjęcia czekamy do 31 maja 2021 r. Fotografie należy dostarczyć na nośniku CD/DVD (pojedyncze zdjęcie musi mieć minimum 1 MB). Nazwa każdego pliku powinna zawierać: nazwę fotografowanego obiektu i miejsce wykonania zdjęcia oraz imię i nazwisko autora (np. Jezioro Świdwinek – Jan Kowalski). Do zdjęć należy dołączyć wypełnione oświadczenie (do pobrania na stronie).

Płytę wraz z oświadczeniem proszę dostarczyć w kopercie, z dopiskiem „Zdjęcia do materiałów promocyjnych” na adres Starostwo Powiatowe w Świdwinie, ul. Mieszka I 16, 78-300 Świdwin.

Więcej informacji uzyskacie pod numerem tel. 94 3650347 lub 94 3650301.


Baza noclegowa RDLP w Szczecinku Baza noclegowa RDLP w Szczecinku