Asset Publisher Asset Publisher

"Moje drzewo" Ogłaszamy konkurs!

Nadleśnictwo Połczyn ogłasza konkurs dla prawdziwych miłośników przyrody. Przedsięwzięcie pn. "Moje drzewo" zostało zorganizowane z uwagi na przypadający 10 października Światowy Dzień Drzewa. W zabawie mogą wziąć udział dzieci klas od 0 do VI. Pierwsze trzy miejsca zostaną wyłonione w dwóch kategoriach: klasy 0 - III oraz klasy IV - VI. Przewidujemy ciekawe nagrody rzeczowe da zwycięzców oraz liczne wyróżnienia.

Konkurs polega na zgłoszeniu drzewa, rosnącego w dowolnym, wybranym przez dziecko miejscu (las, pole, park, ogród przydomowy itd.). Musi jednak stanowić dla uczestnika jakąś wartość. Ocenie Komisji podlegać będą dwa opisy: rola tego drzewa w otoczeniu oraz wartość jaką przedstawia ono dla dziecka. Do formularza konkursowego należy dołączyć 3 zdjęcia obiektu, które również zostaną ocenione. Ważne jest żeby praca była samodzielnie wykonana przez dziecko. Oczywiście rodzice mogą pomóc najmłodszym w pisaniu. Starszych prosimy już o pełną samodzielność.

Jeśli więc nie macie planów na weekend, ten konkurs jest okazją do spędzenia wolnych chwil na świeżym powietrzu i poszukiwaniu odpowiedniego kandydata do konkursu.

Poniżej znajdziecie wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do udziału w konkursie. Na zgłoszenia czekamy do 12 października 2020 r.


Asset Publisher Asset Publisher